Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ürün yelpazemizin zenginliği sizleri makam aracı kiralamada en iyi şekilde mutlu edecektir. Sizlerin mutluluğu ve hizmet kalitesini en yüksek seviyelere taşımayı amaç edinerek yola başlamış makam aracı kiralama hizmetleri servis hizmetlerinden, lüks otomobillere, geniş minibüslerden, lüks jeeplere, ticari araçlarda dâhil birçok isteğinize cevap vermek üzere şartlandırılmıştır. Makam aracı kiralama hizmetleri sizlere kusursuz bir hizmet sunmak için emrinizde. Makam Aracı kiralama itibarınız ve dış görüntünüzü zenginleştirecek size daha farklı bir hava katacak ve gelen misafirlerinizin gözünde var olan itibarınızı en yüksek seviyeye çıkartacak ve size farklı bir hava katacak ekipmanlara sahip düzeyde hizmet vermelidir. Makam aracı sizin yaşantınızı, iş hayatınızı ve sosyal çevrenizi temsil edecek bir unsurdur.

Makam aracı kiralayacağınız yer mutlaka zengin araç yelpazesine sahip olmalı sizin makam aracı ihtiyacınızın yanı sıra, ticari araç, minibüsler, Lüks Jeepler dâhil birçok ürün yelpazesini taşımalı ve sizin makam aracı talebinizi eksiksiz ve var olandan daha yüksek standartlara makam aracı hizmeti verebilmelidir. Makam araçları cumhurbaşkanı, başbakan gibi devlet erkânı kişilere tahsiz edilen bir ayrıcalık olarak görülür. Bu bir önyargıdır. Herkesin dilediği zaman sahip olacağı iş görüşmelerine giderken size yüksek derecede bir hava ve itibar yaratacak makam araçları işe alınmanızı kolaylaştıracak bir etken olacaktır. Makam araçları lüks donanıma sahiptir. Makam araçları konforları ve dış görüntüleri ile görenlerin ilgisini çeker ve insanları cezp eder. Makam araçları size her türlü imkânı sağlayıp filmli camları ile dıştan görünümü engeller ve özel görüşmelerinizi yapabilmeniz için uygun bir ortam halini alır. Lüks ve konforlu görüntüsü ile makam araçları seyahatinizi kolaylaştırır, uzun yolları sizin için bir zorluk olarak düşünmekten çıkarıp bir zevk, keyif haline dönüştürür. Makam aracı toplantılarınızın, İş görüşmelerinizin ve özel görüşmelerinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Makam aracı kiralama hizmetlerinde aynı zamanda özel havalın transfer hizmetleri ayrıcalığı da bulunmaktadır. Misafirlerinizi özel makam aracı ile havaalanında son derece şık, düzgün bir diksiyona sahip özel şoförünüz eşliğinde karşılamak istemez misiniz? Makam aracı hizmetleri size bu ayrıcalığı sunuyor.

Ürün yelpazemizde standart araçlardan minibüslere, Jeeplerden limuzin servisine, klasik otomobillerden, full donanımlı minivanlara kadar her türlü talebe cevap verebilecek araçlar mevcut olup her türlü özel organizasyonlarınız için zengin ürün yelpazemizden yararlanabilirsiniz..

Standart araçlarda minimum kiralama süresi 24 saat olup, limuzin ve klasik otomobillerde kısa süreli kiralama mümkündür. Tüm araçlarda Trafik ve Kasko sigortaları mevcut olup, kilometre sınırı yoktur. Standart araçlarda kiralayan kişinin minimum 2 yıllık sürücü belgesine sahip olması ve 25 yaşında olması yeterli olup, diğer sınıflarda olan özel araçlarda şoförlü olarak kiralama yapılabilmektedir.

Havaalanı Tranferi

Konuklarınız Türkiye’nin hangi havaalanında olursa olsun uzman kadromuzdan bir yetkili tarafından karşılanır ve önceden hazırlanmış özel aracımızla konaklayacağı Hotele transferi sağlanır. Yol boyunca uzman yetkilimiz tarafından bölge ile ilgili detaylı bir bilgi verilir ve Hotelde check-in işlemlerinde kendilerine yardımcı olunur.
Aynı hizmet Hotelden Havaalanı transferleri içinde uygulanır.

Birlikte çalıştığımız Avis, Budget, Decar gibi global şirketlerin yanı sıra, yine ülke genelinde bulunan yerel firmalarla yaptığımız işbirliği sonucunda en kaliteli araçları, en uygun fiyata hizmetinize sunuyoruz.

Fiyatlara Dahil Olan ve Olmayan Hususlar

Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanim hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, SOS Süper Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yon ücreti, Teslim Etme/Teslim Alma ücreti, Bebek Koltuğu ücreti ile Katma Deger Vergisi ayrıca hesaplanır.

Araçların müşteriye teslimi tam dolu depo benzin ile yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alinir.

Tek Yönlü Kiralamalar

Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır.

İlave Sürücüler
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanilabilmesi ; ilave Sürücü/Sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin , ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi/kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için seyahat acentamızı arayınız.

Teslim Gecikmeleri

Araçlarin geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat icin, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3′u , 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyati alınır.

Ödeme

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Visa, Eurocard, Master Card Access veya bilinen diğer kredi kartlarindan biri ile tahsil edilir.

Trafik Cezaları

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her turlu sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçlarin hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulmasi nedeni ile gececek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

Havaalanı Hizmet Ücreti

Ataturk Hava Limanı Dış Hatlar Terminalinden yapılacak kiralamalarda Havaalanı Hizmet ücreti, ayrıca hesaplanır. Fiyat için seyahat acentamızı arayınız.

Diğer Hizmetler

Bebek Koltuğu gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. Ücret icin seyahat acentamızı arayiniz..
Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz icin seyahat acentamizi arayınız.

Önemli Notlar

Her hangi kaza veya aracin calinmasi durumunda, aracin yeri değiştirilmeden en yakin polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalidir. Aksi halde satın alinan tüm sigortalar gecersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3.cu şahıslara verilen maddi ve manevi kayıplari da içermek üzere kiracidan tahsil edilir.